Domov Na Zámku Lysá nad Labem, příspěvková organizace

Celý areál domova se nachází v prostředí zámku nedaleko náměstí. Součástí zámku je zámecký park, který je možné navštěvovat. V areálu domova se nachází kavárna, kde klienti mohou posedět a povídat si s přáteli. Přístup do zámeckého parku i kavárny je určen i široké veřejnosti.

 Domov je vzdálen cca 15 minut od vlakového nádraží.

 Kapacita domova je 120 lůžek.

 Skladba pokojů

     2 pokoje s vlastním sociálním zařízením a sprchou (1x jednolůžkový, 1x dvoulůžkový)

    10 pokojů jednolůžkových

    12 pokojů dvoulůžkových

    9 pokojů třílůžkových

    14 pokojů čtyřlůžkových

 Pokoje pro mobilní a imobilní klienty jsou vybaveny polohovacími lůžky, nábytkem, chladničkou. Většina pokojů je vybavena přípojkami na televizor. V případě, že klient nemá vlastní televizor, je možné sledovat televizní programy na televizorech, které jsou ve společných prostorách domova.

 Koupelny jsou bezbariérové, vybaveny zvedáky, sprchovacími lůžky, vanou, umyvadlem a sprchovacím koutem. Domov poskytuje svým klientům celodenní stravu včetně dietní.

 Zdravotní péče je kromě vlastního odborného personálu zajišťována formou návštěvní služby praktického lékaře zpravidla 3x týdně. Klienti si mohou sami zvolit, ke kterému praktickému lékaři budou docházet. Klienti využívají zdravotních služeb odborných lékařů v jejich ordinacích. V případě potřeby je zajištěna návštěva některých odborných lékařů přímo v domově.

 Klienti mohou navštěvovat ruční a výtvarné práce v pracovní dílně, pravidelně posedět při hudbě a využít mnoho dalších aktivit.

 Domov nabízí služby pedikérky a kadeřnice. Tyto služby si klienti hradí sami.

 V budově se nachází kaple, kde se slouží bohoslužby, je využívána ke koncertům i pro veřejnost.

Kontakty

Sociální sítě
Adresa
Zámek 1, Lysá nad Labem
IČO
49534963

Aktuality a články


Informace (nejen) pro prarodiče

Přihlaste se k odběru novinek a buďte v obraze bez ohledu na počet svíček na vašem dortu. Pokud nám dáte svůj e-mail, slibujeme, že jej budeme používat k zasílání důležitých nebo zajímavých sdělení. Prosíme, zkontrolujte si svoji emailovou schránku, kam jsme poslali potvrzovací e-mail.

© 2024 Proprarodice.cz, s.r.o.
by Media Heroes