O nás


Kdo jsme a co (tady) děláme

Jsme obyčejní lidé, kteří se dívají kolem sebe, přemýšlí o tom, co se děje a není jim lhostejná někdy až bezmoc starých lidí.

Pomáhání nám není cizí

Odmala jsme zvyklí pomáhat. Byli jsme tak vychovávaní. Víme, že stáří je přirozeným procesem a při troše štěstí se do této fáze života také dostaneme. Chceme přispět k tomu, aby stáří bylo obdobím radostným a plnohodnotně užívaným. 

Jsme jiní a to nás baví

Ke své práci přistupujeme asi trochu jinak, než je obvyklé. Uvědomujeme si, že nejsme a nikdy nebudeme dokonalí. A to je vlastně dobře, protože dokonalost je nuda. Stále se učit, hledat nové cesty a poznávat inspirativní lidi je ten správný směr, kterým se chceme ubírat.

Web, který pomáhá

Myšlenka vytvořit web, který bude pomáhat, se nezrodila tak úplně náhodou. Přivedla nás k ní situace v blízkém okolí - ona bezmoc a nemožnost obejít se bez cizí pomoci, nedostatek informací i neochota. Začali jsme se více zajímat o tuto problematiku, zjišťovat možnosti a rozšiřovat tým.

Bezpečné místo pro vás

Vymysleli jsme prostor, kde se můžete inspirovat, sdílet své příběhy a zážitky, najít potřebné informace o zdraví i péči nebo se seznámit s novými možnostmi či nalézt nové přátele. Jsme tu, abychom vám pomohli najít odpovědi na otázky, překonat překážky a zvládnout aktuální problém nebo vyřešit životní situaci.

Staňte se součástí naší komunity

Pojďte s námi rozmlouvat o stáří, čerpejte informace, ale také nás poučte. Podělte se s námi o vaše zkušenosti i znalosti. Dejte nám svůj recept nejen na výbornou polévku či koláč, ale také na to, jak zvládáte radosti i těžkosti tohoto období a jak si stáří užívat. Všechna vaše sdělení, nápady a myšlenky s radostí uvítáme. Pište nám je na e-mail: redakce@proprarodice.cz. Děkujeme!Honza

"Nejlíp je mi v lese."

Moje záliby:

myslivost
kynologie
motorky


Dáša

„Neboj se milovat, nauč se odpouštět a nevzdávej se.“

Moje záliby:

příroda
psi a vše kolem nich
kultura 


Jirka

„Život je fajn.“

Moje záliby:

špagety
cestování
nové technologie 


Markéta

„S úsměvem jde všechno líp.“

Moje záliby:

cestovaní
knihy
dobré jídlo


Informace (nejen) pro prarodiče

Přihlaste se k odběru novinek a buďte v obraze bez ohledu na počet svíček na vašem dortu. Pokud nám dáte svůj e-mail, slibujeme, že jej budeme používat k zasílání důležitých nebo zajímavých sdělení. Prosíme, zkontrolujte si svoji emailovou schránku, kam jsme poslali potvrzovací e-mail.

© 2024 Proprarodice.cz, s.r.o.
by Media Heroes