Kotvičník Forte: Výzva k testování je ukončena

14.02.2024 Pharmatica Trade s.r.o

V souvislosti s ukončením výzvy k testování přírodních kapek Kotvičník Forte na našem webu Proprarodice.cz chceme vyjádřit velké díky všem, kteří projevili zájem a přihlásili se k účasti. Vaše ochota zapojit se je pro nás velmi cenná.

Kotvičník Forte: Výzva k testování je ukončena

Zdroj: Pharmatica Trade s.r.o

Po uzavření registrace následuje další fáze procesu, a to samotné testování produktu - přírodních kapek Kotvičník Forte, kdy registrovaní účastníci obdrží své testovací produkty. Zpětnou vazbu od testujících budeme pečlivě shromažďovat v průběhu následujících týdnů.

Očekáváme, že v dubnu budeme mít k dispozici kompletní výsledky testování, které vám sdělíme na našem webu. Bude to vhodná příležitost pro ty, kteří se zajímají o přírodní produkty na podporu svého zdraví, aby získali podrobné informace o Kotvičníku Forte a jeho potenciální přínosy.

Pokud jste se registrovali jako účastníci testování, nezapomeňte sledovat svou e-mailovou schránku, kde budeme sdělovat další pokyny a upozornění související s testováním.

Ještě jednou děkujeme všem, kteří se zapojili do této výzvy, a těšíme se na sdílení výsledků testování.


Zdraví
Informace (nejen) pro prarodiče

Přihlaste se k odběru novinek a buďte v obraze bez ohledu na počet svíček na vašem dortu. Pokud nám dáte svůj e-mail, slibujeme, že jej nebudeme používat k posílání vtipů na pondělí, ale k zasílání důležitých či zajímavých sdělení.

© 2024 Proprarodice.cz, s.r.o.
by Media Heroes